Redaktorzy

Imię i nazwisko Adres email
Adamska Joanna
Nr telefonu: 56 674 13 40
joanna.adamska@zlawies.pl
Grodzki Piotr
Nr telefonu: 56 674 13 35
piotr.grodzki@zlawies.pl
Kowalska Ewelina ewelina.kowalska@zlawies.pl
Krystosiak Grażyna gazeta@zlawies.pl
Krystosiak Grażyna grazyna.krystosiak@zlawies.pl
Przybyszewska Justyna
Nr telefonu: 56 674 13 36
justyna.przybyszewska@zlawies.pl
Sudul Sylwia
Nr telefonu: 566741317
sylwia.sudul@zlawies.pl
Zakierska Paulina
Nr telefonu: 566741341
paulina.zakierska@zlawies.pl

Przejdź do formularza kontaktowego

Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>